REFERENCJE

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS
UŻYTKOWNICY MEDIPORTY!

Wybierz
Wybierz województwo
woj. Kujawsko-pomorskie
woj. Mazowieckie
woj. Świętokrzyskie
woj. Wielkopolskie
Woj. Kujawsko-pomorskie
Paweł Niwiński

ATMA, Bydgoszcz
atma.bydgoszcz.pl

Mediporta to oprogramowanie intuicyjne i łatwe w obsłudze, każdy z pracowników szybko i bezproblemowo opanował jego obsługę. Obsługa Mediporty jest prosta jak przysłowiowa jazda na rowerze.

Woj. Mazowieckie
Tomasz Rybak

Centrum Fizjoterapii PAT Medicine, Węgrów

Oprogramowanie Mediporta to doskonale dopasowane narzędzie do pracy w przychodni. Mediporta to oprogramowanie intuicyjne i łatwe, wszyscy pracownicy szybko opanowali jego obsługę. Mogę szczerze polecić oprogramowanie Mediporta każdej placówce medycznej.

Woj. Świętokrzyskie
Maria Tomaszewska-Ligenza

NZOZ OPIEKUN, Ostrowiec Świętokrzyski
www.opiekun.ostrowiec.pl

Oprogramowanie Mediporta to doskonale dopasowane narzędzie do pracy w przychodni. Jest oprogramowaniem intuicyjnym i bardzo łatwym w obsłudze. Dzięki temu oszczędzamy czas naszych pracowników.

Woj. Wielkopolskie
Ewa Rosińska

Joanna Mizielska NZOZ Przychodnia Lekarska „ALFA”, Wronki

Od niedawna pracujemy z tym programem. Mediporta doskonale przydaje się w pracy w przychodni lekarskiej. Jest prosta w obsłudze. Wszyscy pracownicy szybko opanowali jej obsługę. Cieszy nas bardzo fakt, że dzięki Mediporcie zaoszczędziliśmy czas, który możemy poświęcić pacjentowi.

Mirosław Konieczny

Necessarius Ośrodek Psychoterapii, Jarocin
www.necessarius.pl

Oprogramowanie Mediporta to doskonały program do prowadzenia dokumentacji w przychodni. Pozwala na kompleksową obsługę całej przychodni i co dla nas było bardzo istotne, nie wymaga posiadania sieci komputerów i serwerowni. Program jest bardzo łatwy, intuicyjny w obsłudze, można go dostosować do własnych potrzeb, a dzięki gotowym szablonom i formularzom wizyt, elektronicznym receptom, inteligentnym podpowiedziom odnośnie leków, ułatwia pracę i pozwala zaoszczędzić czas.

Z Mediporty korzystam od sierpnia 2017 r. i szczerze mogę polecić to oprogramowanie placówce medycznej.

Adam Łuczak

Centrum Medyczne Diagnosis, Zalasewo
www.centrum-medyczne-diagnosis.pl

Niezwykle przydatne i użyteczne są raporty i statystki, dzięki którym zarządzanie placówką medyczną stało się szybsze i łatwiejsze.

Agnieszka Szymaszkiewicz

NZOZ MULTIDENT, Poznań
www.multident.com.pl

NZOZ DENTIX, Poznań
medicadent.com.pl

Dzięki oprogramowaniu Mediporta zarządzamy 9 placówkami jednocześnie, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Stały dostęp on-line do programu, bez względu na sprzęt i lokalizację to jeden z głównych powodów, dlaczego zdecydowaliśmy się na ten system.

Hanna Halwa

Ławica Plus, Poznań
www.lawicaplus.pl

Wizyty pacjentów, szczególnie przewlekle chorych, dzięki gotowym formularzom i elektronicznym receptom, są realizowane sprawniej. Wydruk recepty to teraz kilka sekund. Nieocenioną zaletą Mediporty jest automatyczna aktualizacja statusu pacjenta w EWUŚ.

Katarzyna Kuźniewska

„Akademicka” Przychodnia Lekarska Sp. z o.o., Poznań

Oprogramowanie Mediporta to dobrze dopasowane narzędzie do pracy w przychodni. Dzięki systemowi oszczędzamy bardzo dużo czasu naszych pracowników. Dzięki elektronicznym receptom Mediporty zniknął problem zwrotu recept z apteki.

Czesław Kuba

NZOZ Zespół Poradni Specjalistycznych, Piła
www.nzps-puls.pl

Nigdy nie odmówiono mi pomocy. Znacznie lepsze niż produkty konkurencji.

Zbigniew Hofman

Centrum Alergologii Teresa Hofman, Poznań
www.centrumalergologii.pl

Dzięki Mediporcie mogę pracować z dowolnego miejsca i o dowolnej porze., Aby korzystać z Mediporty wystarczy tylko komputer i dostęp do internetu. Nie musimy inwestować w serwery i drogi sprzęt.

Dorota Czajka

Panaceum, Luboń
www.panaceum.poznan.pl

Okres zmiany systemu upłynął spokojnie i sprawnie dzięki profesjonalnemu wdrożeniu oraz szkoleniom, przeprowadzonym przez wykwalifikowanych pracowników Mediporty.

Beata Domagalska Kiepś

Inter Vita, Poznań
inter-vita.mylekarze.pl

Dzięki wdrożeniu Mediporty mam możliwość łatwiejszego dostępu do mojej pracy. Nie jestem związana z komputerem w przychodni.

Aleksandra Kadlec

NeoMedica, Poznań
www.neomedica.pl

Mediporta to nowoczesny system oparty na działaniu w chmurze, dzięki czemu daje kadrze kierowniczej większe możliwości zarządzania placówką.

Pokaż więcej

Przekonaj się, jak Mediporta
ułatwi pracę Twojej przychodni!

Jesteśmy po to aby Ci pomóc!

Zostaw nam swoje dane,
a odezwiemy się do Ciebie.

×
Wszystko
co musisz wiedzieć o Elektronicznej Dokumentacji Medycznej!
Pobierz e-book   
Zapisz się na konferencję:
[cf7lead cf7_id="498" fields="Last Name=your-name|Company=your-company|Email=your-contact"]
Zapisz się na webinar:
[cf7lead cf7_id="4446" fields="Last Name=your-name|Company=your-company|Email=your-contact"]

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Mediporta Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Głogowskiej 227, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000352498, NIP: 9721211832, REGON: 301397059, kapitał zakładowy 1.100.000,00 zł.

W celu skontaktowania się z wyznaczonym Inspektorem Ochrony Danych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 61 646 08 81 lub za pośrednictwem adresu e-mail: rodo@mediporta.pl.

Przekazanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne byśmy mogli przesłać oferty handlowe i inne informacje o naszych usługach i produktach.

Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do:

Pani/Pana dane będziemy przetwarzać na podstawie ww. zgody. Niezależnie od powyżej wskazanej podstawy, możemy również przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasze uzasadnione interesy lub uzasadnione interesy strony trzeciej (w szczególności podmioty wchodzące w skład naszej spółki lub podmioty z nami współpracujące), w szczególności będą to: działania związane z marketingiem bezpośrednim produktów i usług administratora jak i podmiotów z nim współpracujących.

Pani/Pana dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla realizacji ww. celów oraz w przypadku, gdy przetwarzanie danych będzie oparte również o nasze uzasadnione interesy lub interesy strony trzeciej, o ile wcześniej nie zgłosi Pani/Pan skutecznego sprzeciwu.

Nie zamierzamy przetwarzać Pani/Pana danych w oparciu o zautomatyzowanie podejmowanie decyzji, w tym profilowanie.

Udostępnione przez Panią/Pana dane nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim, z wyłączeniem podmiotów wchodzących w skład naszej spółki lub podmiotów współpracujących oraz instytucji upoważnionych z mocy prawa.

Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego – Stanów Zjednoczonych Ameryki – przy czym podmiot, któremu dane będą udostępniane, przystąpił do programu „Privacy Shield”, co gwarantuje odpowiedni stopień ochrony danych w oparciu o decyzję Komisji Europejskiej nr C(2016) 4176 z 12 lipca 2016r.

Informacje dodatkowe

Administrator oświadcza, iż wdrożył odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, by przetwarzanie powierzonych danych spełniało wymogi RODO i chroniło prawa osób, których dane dotyczą. Administrator zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa informacji w tym przetwarzanych danych osobowych, w szczególności poprzez wdrożenie oraz utrzymywanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnego z wymogami normy ISO/IEC 27001:2013. Administrator posiada również aktualny certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji z wymogami normy ISO/IEC 27001:2013.