REFERENCJE

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS
UŻYTKOWNICY MEDIPORTY!

Wybierz
Wybierz województwo
woj. Kujawsko-pomorskie
woj. Mazowieckie
woj. Świętokrzyskie
woj. Wielkopolskie
woj. Zachodniopomorskie
Woj. Kujawsko-pomorskie
Paweł Niwiński

ATMA, Bydgoszcz
atma.bydgoszcz.pl

Pracuje na systemie Mediporta od 2015r.

Mediporta to oprogramowanie intuicyjne i łatwe w obsłudze, każdy z pracowników szybko i bezproblemowo opanował jego obsługę. Obsługa Mediporty jest prosta jak przysłowiowa jazda na rowerze.

Woj. Mazowieckie
Alicja Raczyńska

ALEX-MED dr n.med. Alicja Raczyńska, Łódź

Pracuje na systemie Mediporta od 2020r.

Wybór oprogramowania Mediporta jako nowoczesnego systemu opartego na działaniu w chmurze było poprzedzone analizą dostępnego na rynku oprogramowania. Doświadczenie firmy oraz nieszablonowe podejście pracowników do tworzenia oprogramowania sprawia że, Mediporta to doskonale dopasowane narzędzie do pracy w gabinecie czy przychodni. Intuicyjny system sprawie, że nawet osoba bez doświadczenia w pracy z komputerem doskonale daje sobie z nim radę. Dzięki uruchomieniu oprogramowania Mediporta oszczędzamy dużo czasu naszych pracowników oraz pacjentów dzięki zastosowanie elektronicznym dokumentom, szablonom wizyt czy rejestracji online.

Szczerze mogę polecić to oprogramowanie każdej placówce medycznej.

Krystyna Potaczek

Przychodnia Świerczewo, Przasnysz

Pracuje na systemie Mediporta od 2019r.

W imieniu mojego zespołu mogłabym po prostu napisać: Polecamy! Program spełnił nasze oczekiwania.

Ale to zdecydowanie za mało.

Z programu Mediporta korzystamy 18 miesięcy. To wystarczająco długo, by ocenić działanie programu, ale na tyle krótko by jeszcze pamiętać jak funkcjonowała nasza Przychodnia bez oprogramowania. Część z nas do pomysłu informatyzacji Przychodni podeszła z entuzjazmem, część nastawiona była sceptycznie- to naturalne. Po 3 miesiącach pracy z programem, nawet najbardziej oporni stwierdzili, że zainstalowanie systemu to był strzał w dziesiątkę.

Program okazał się prosty i domyślny w obsłudze. Sprawdza się zarówno w POZ jak i poradni specjalistycznej, która u nas funkcjonuje. W Mediporcie pracuje cały zespół (również lekarze 60+), a przyuczenie nowego pracownika do obsługi programu to kwestia 30 minut na początek i kilku podpowiedzi później.

Z rejestracji zniknęły stosy dokumentacji, a zdecydowaną większość historii chorób mogliśmy schować w archiwum. Szybko pozbyliśmy się kserokopiarki — zainwestowaliśmy w skaner. Zużycie papieru zmalało do absolutnego minimum. Tym samym staliśmy się pierwszą eko-przychodnią w okolicy

Szybka rejestracja pacjentów spowodowała zniknięcie długiej kolejki pod sekretariatem. Dziś zapisanie chorego na wizytę zamiast kilku minut zajmuje kilka sekund. Moduł Rejestracji oparty jest na harmonogramach dostępności lekarzy i pielęgniarek z jednoczesnym widokiem ewidencji ich pracy. Ten sposób prezentacji danych znacznie ułatwia odnalezienie wolnego terminu, z którego pacjent może skorzystać.

System umożliwia stworzenie szablonów wizyt, co znacznie skraca czas konieczny do opisania wizyty, a wydłuża czas kontaktu z pacjentem, który siedzi po drugiej stronie biurka. Moduł e-recept informuje o lekach objętych refundacją ze wskazaniem schorzeń, a raz wypisane e-recepty pozostają w pamięci programu i można jednym kliknięciem wystawić je ponownie.

18 miesięcy temu wykwalifikowani pracownicy Mediporty przeszkolili zespół i wdrożyli system na tyle szybko i sprawnie, że wydaje się z perspektywy czasu jakbyśmy tej rewolucyjnej dla Przychodni zmiany dokonali w jeden dzień.

Plusów tego programu, widocznych zarówno dla pacjentów jak i dla zespołu Przychodni, jest wystarczająco dużo, by powiedzieć: warto!

Tomasz Rybak

Centrum Fizjoterapii PAT Medicine, Węgrów

Pracuje na systemie Mediporta od 2016r.

Oprogramowanie Mediporta to doskonale dopasowane narzędzie do pracy w przychodni. Mediporta to oprogramowanie intuicyjne i łatwe, wszyscy pracownicy szybko opanowali jego obsługę. Mogę szczerze polecić oprogramowanie Mediporta każdej placówce medycznej.

Woj. Świętokrzyskie
Maria Tomaszewska-Ligenza

NZOZ OPIEKUN, Ostrowiec Świętokrzyski
www.opiekun.ostrowiec.pl

Pracował na systemie Mediporta od 2014r. do 2018r. Kontynuuje pracę na systemie Mediporta od 2019r.

Oprogramowanie Mediporta to doskonale dopasowane narzędzie do pracy w przychodni. Jest oprogramowaniem intuicyjnym i bardzo łatwym w obsłudze. Dzięki temu oszczędzamy czas naszych pracowników.

Woj. Wielkopolskie
Piotr Popławski

Piotr Popławski, Certyfikowany Partner Mediporta „Witold Zieliński i Piotr Popławski JWIN S.C.”, Poznań

Współpracuje z firmą Mediporta od 2019r.

Szkolenie odbyło się w ciągu kilku dni po pierwszym kontakcie telefonicznym i zostało przeprowadzone bardzo sprawnie. Kurs był bardzo intensywny i zawierał wiele szczegółowych informacji związanych z zależnościami i specyfiką pracy poszczególnych rodzajów przychodni oraz gabinetów medycznych. Osoba prowadząca szkolenie miała dużą wiedzę i cierpliwie udzielała szczegółowych odpowiedzi, nawet na najbardziej banalne pytania, związane z działalnością podmiotów medycznych i obsługą systemu. Szkolenie kończy się egzaminem, co zapewnia uczestnikowi możliwość posługiwania się nazwą „Certyfikowanego Partnera Mediporty”.

Warto także podkreślić, że system zapewnia dostęp do wielu podpowiedzi oraz obszerną pomoc, co w połączeniu z przekazaną na szkoleniu wiedzą sprawia, że nawet osoba początkująca, poświęcając niewielką ilość czasu, z łatwością poradzi sobie z jego obsługą.

Ewa Rosińska

Joanna Mizielska NZOZ Przychodnia Lekarska „ALFA”, Wronki

Pracuje na systemie Mediporta od 2018r.

Od niedawna pracujemy z tym programem. Mediporta doskonale przydaje się w pracy w przychodni lekarskiej. Jest prosta w obsłudze. Wszyscy pracownicy szybko opanowali jej obsługę. Cieszy nas bardzo fakt, że dzięki Mediporcie zaoszczędziliśmy czas, który możemy poświęcić pacjentowi.

Mirosław Konieczny

Necessarius Ośrodek Psychoterapii, Jarocin
www.necessarius.pl

Pracuje na systemie Mediporta od 2017r.

Oprogramowanie Mediporta to doskonały program do prowadzenia dokumentacji w przychodni. Pozwala na kompleksową obsługę całej przychodni i co dla nas było bardzo istotne, nie wymaga posiadania sieci komputerów i serwerowni. Program jest bardzo łatwy, intuicyjny w obsłudze, można go dostosować do własnych potrzeb, a dzięki gotowym szablonom i formularzom wizyt, elektronicznym receptom, inteligentnym podpowiedziom odnośnie leków, ułatwia pracę i pozwala zaoszczędzić czas.

Z Mediporty korzystam od sierpnia 2017 r. i szczerze mogę polecić to oprogramowanie placówce medycznej.

Adam Łuczak

Centrum Medyczne Diagnosis, Zalasewo
www.centrum-medyczne-diagnosis.pl

Pracuje na systemie Mediporta od 2015r.

Niezwykle przydatne i użyteczne są raporty i statystki, dzięki którym zarządzanie placówką medyczną stało się szybsze i łatwiejsze.

Agnieszka Szymaszkiewicz

NZOZ MULTIDENT, Poznań
www.multident.com.pl

NZOZ DENTIX, Poznań
medicadent.com.pl

Pracuje na systemie Mediporta od 2015r.

Dzięki oprogramowaniu Mediporta zarządzamy 9 placówkami jednocześnie, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Stały dostęp on-line do programu, bez względu na sprzęt i lokalizację to jeden z głównych powodów, dlaczego zdecydowaliśmy się na ten system.

Hanna Halwa

Ławica Plus, Poznań
www.lawicaplus.pl

Pracuje na systemie Mediporta od 2014r.

Wizyty pacjentów, szczególnie przewlekle chorych, dzięki gotowym formularzom i elektronicznym receptom, są realizowane sprawniej. Wydruk recepty to teraz kilka sekund. Nieocenioną zaletą Mediporty jest automatyczna aktualizacja statusu pacjenta w EWUŚ.

Czesław Kuba

NZOZ Zespół Poradni Specjalistycznych, Piła
www.nzps-puls.pl

Pracuje na systemie Mediporta od 2015r.

Nigdy nie odmówiono mi pomocy. Znacznie lepsze niż produkty konkurencji.

Zbigniew Hofman

Centrum Alergologii Teresa Hofman, Poznań
www.centrumalergologii.pl

Pracuje na systemie Mediporta od 2015r.

Dzięki Mediporcie mogę pracować z dowolnego miejsca i o dowolnej porze., Aby korzystać z Mediporty wystarczy tylko komputer i dostęp do internetu. Nie musimy inwestować w serwery i drogi sprzęt.

Dorota Czajka

Panaceum, Luboń
www.panaceum.poznan.pl

Pracuje na systemie Mediporta od 2015r.

Okres zmiany systemu upłynął spokojnie i sprawnie dzięki profesjonalnemu wdrożeniu oraz szkoleniom, przeprowadzonym przez wykwalifikowanych pracowników Mediporty.

Beata Domagalska Kiepś

Inter Vita, Poznań
inter-vita.mylekarze.pl

Pracuje na systemie Mediporta od 2014r.

Dzięki wdrożeniu Mediporty mam możliwość łatwiejszego dostępu do mojej pracy. Nie jestem związana z komputerem w przychodni.

Aleksandra Kadlec

NeoMedica, Poznań
www.neomedica.pl

Pracuje na systemie Mediporta od 2014r.

Mediporta to nowoczesny system oparty na działaniu w chmurze, dzięki czemu daje kadrze kierowniczej większe możliwości zarządzania placówką.

Pokaż więcej
Woj. Zachodniopomorskie
Mariusz Figura

Mariusz Figura, Certyfikowany Partner Mediporta „ASSISTO-MED Mariusz Figura”, Szczecinek

Współpracuje z firmą Mediporta od 2018r.

Mediporta, to z jednej strony rozwiązanie przyjazne dla personelu medycznego, szybkie i proste w obsłudze, łatwo przyswajalne, elastyczne w zakresie dostosowania według własnych potrzeb i szablonów. Z drugiej strony, Mediporta zapewnia kompleksową obsługę świadczeń finansowanych w ramach kontraktu z NFZ oraz prywatnych, a oprogramowanie jest zawsze aktualne i zgodne z wymogami prawa, w tym RODO. Mediporta nie wymaga wysokich nakładów finansowych na sprzęt, ani specjalistycznej wiedzy prawnej czy informatycznej, dlatego szczególnie polecam dla średnich i małych przychodni, oraz dla indywidualnych praktyk.

Przekonaj się, jak Mediporta
ułatwi pracę Twojej przychodni!

Jesteśmy po to aby Ci pomóc!

Zostaw nam swoje dane,
a odezwiemy się do Ciebie.

  * pola wymagane


  W związku z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy o zapoznanie się z informacjami dostępnymi w ramach Polityki prywatności.

  ×
  Wszystko
  co musisz wiedzieć o Elektronicznej Dokumentacji Medycznej!
  Pobierz e-book   
  Zapisz się na konferencję:
  [cf7lead cf7_id="498" fields="Last Name=your-name|Company=your-company|Email=your-contact"]
  Zapisz się na webinar:
  [cf7lead cf7_id="4446" fields="Last Name=your-name|Company=your-company|Email=your-contact"]
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Mediporta Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Władysława Reymonta 35, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000352498, NIP: 9721211832, REGON: 301397059, kapitał zakładowy 1.100.000,00 zł. W celu skontaktowania się z wyznaczonym Inspektorem Ochrony Danych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 61 646 08 81 lub za pośrednictwem adresu e-mail: rodo@mediporta.pl. Przekazanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne byśmy mogli przesłać oferty handlowe i inne informacje o naszych usługach i produktach. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do: Pani/Pana dane będziemy przetwarzać na podstawie ww. zgody. Niezależnie od powyżej wskazanej podstawy, możemy również przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasze uzasadnione interesy lub uzasadnione interesy strony trzeciej (w szczególności podmioty wchodzące w skład naszej spółki lub podmioty z nami współpracujące), w szczególności będą to: działania związane z marketingiem bezpośrednim produktów i usług administratora jak i podmiotów z nim współpracujących. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla realizacji ww. celów oraz w przypadku, gdy przetwarzanie danych będzie oparte również o nasze uzasadnione interesy lub interesy strony trzeciej, o ile wcześniej nie zgłosi Pani/Pan skutecznego sprzeciwu. Nie zamierzamy przetwarzać Pani/Pana danych w oparciu o zautomatyzowanie podejmowanie decyzji, w tym profilowanie. Udostępnione przez Panią/Pana dane nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim, z wyłączeniem podmiotów wchodzących w skład naszej spółki lub podmiotów współpracujących oraz instytucji upoważnionych z mocy prawa. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego – Stanów Zjednoczonych Ameryki – przy czym podmiot, któremu dane będą udostępniane, przystąpił do programu „Privacy Shield”, co gwarantuje odpowiedni stopień ochrony danych w oparciu o decyzję Komisji Europejskiej nr C(2016) 4176 z 12 lipca 2016r. Informacje dodatkowe Administrator oświadcza, iż wdrożył odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, by przetwarzanie powierzonych danych spełniało wymogi RODO i chroniło prawa osób, których dane dotyczą. Administrator zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa informacji w tym przetwarzanych danych osobowych, w szczególności poprzez wdrożenie oraz utrzymywanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnego z wymogami normy ISO/IEC 27001:2013. Administrator posiada również aktualny certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji z wymogami normy ISO/IEC 27001:2013.