REFERENCJE

ZOBACZ CO MÓWIĄ O NAS
UŻYTKOWNICY MEDIPORTY!

Wybierz
Wybierz województwo
woj. Kujawsko-pomorskie
woj. Mazowieckie
woj. Świętokrzyskie
woj. Wielkopolskie
Woj. Kujawsko-pomorskie
Paweł Niwiński

ATMA, Bydgoszcz
atma.bydgoszcz.pl

Mediporta to oprogramowanie intuicyjne i łatwe w obsłudze, każdy z pracowników szybko i bezproblemowo opanował jego obsługę. Obsługa Mediporty jest prosta jak przysłowiowa jazda na rowerze.

Woj. Mazowieckie
Tomasz Rybak

Centrum Fizjoterapii PAT Medicine, Węgrów

Oprogramowanie Mediporta to doskonale dopasowane narzędzie do pracy w przychodni. Mediporta to oprogramowanie intuicyjne i łatwe, wszyscy pracownicy szybko opanowali jego obsługę. Mogę szczerze polecić oprogramowanie Mediporta każdej placówce medycznej.

Woj. Świętokrzyskie
Maria Tomaszewska-Ligenza

NZOZ OPIEKUN, Ostrowiec Świętokrzyski
www.opiekun.ostrowiec.pl

Oprogramowanie Mediporta to doskonale dopasowane narzędzie do pracy w przychodni. Jest oprogramowaniem intuicyjnym i bardzo łatwym w obsłudze. Dzięki temu oszczędzamy czas naszych pracowników.

Woj. Wielkopolskie
Mirosław Konieczny

Necessarius Ośrodek Psychoterapii, Jarocin
www.necessarius.pl

Oprogramowanie Mediporta to doskonały program do prowadzenia dokumentacji w przychodni. Pozwala na kompleksową obsługę całej przychodni i co dla nas było bardzo istotne, nie wymaga posiadania sieci komputerów i serwerowni. Program jest bardzo łatwy, intuicyjny w obsłudze, można go dostosować do własnych potrzeb, a dzięki gotowym szablonom i formularzom wizyt, elektronicznym receptom, inteligentnym podpowiedziom odnośnie leków, ułatwia pracę i pozwala zaoszczędzić czas.

Z Mediporty korzystam od sierpnia 2017 r. i szczerze mogę polecić to oprogramowanie placówce medycznej.

Adam Łuczak

Centrum Medyczne Diagnosis, Zalasewo
www.centrum-medyczne-diagnosis.pl

Niezwykle przydatne i użyteczne są raporty i statystki, dzięki którym zarządzanie placówką medyczną stało się szybsze i łatwiejsze.

Agnieszka Szymaszkiewicz

NZOZ MULTIDENT, Poznań
www.multident.com.pl

NZOZ DENTIX, Poznań
medicadent.com.pl

Dzięki oprogramowaniu Mediporta zarządzamy 9 placówkami jednocześnie, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Stały dostęp on-line do programu, bez względu na sprzęt i lokalizację to jeden z głównych powodów, dlaczego zdecydowaliśmy się na ten system.

Hanna Halwa

Ławica Plus, Poznań
www.lawicaplus.pl

Wizyty pacjentów, szczególnie przewlekle chorych, dzięki gotowym formularzom i elektronicznym receptom, są realizowane sprawniej. Wydruk recepty to teraz kilka sekund. Nieocenioną zaletą Mediporty jest automatyczna aktualizacja statusu pacjenta w EWUŚ.

Katarzyna Kuźniewska

„Akademicka” Przychodnia Lekarska Sp. z o.o., Poznań

Oprogramowanie Mediporta to dobrze dopasowane narzędzie do pracy w przychodni. Dzięki systemowi oszczędzamy bardzo dużo czasu naszych pracowników. Dzięki elektronicznym receptom Mediporty zniknął problem zwrotu recept z apteki.

Czesław Kuba

NZOZ Zespół Poradni Specjalistycznych, Piła
www.nzps-puls.pl

Nigdy nie odmówiono mi pomocy. Znacznie lepsze niż produkty konkurencji.

Zbigniew Hofman

Centrum Alergologii Teresa Hofman, Poznań
www.centrumalergologii.pl

Dzięki Mediporcie mogę pracować z dowolnego miejsca i o dowolnej porze., Aby korzystać z Mediporty wystarczy tylko komputer i dostęp do internetu. Nie musimy inwestować w serwery i drogi sprzęt.

Dorota Czajka

Panaceum, Luboń
www.panaceum.poznan.pl

Okres zmiany systemu upłynął spokojnie i sprawnie dzięki profesjonalnemu wdrożeniu oraz szkoleniom, przeprowadzonym przez wykwalifikowanych pracowników Mediporty.

Beata Domagalska Kiepś

Inter Vita, Poznań
inter-vita.mylekarze.pl

Dzięki wdrożeniu Mediporty mam możliwość łatwiejszego dostępu do mojej pracy. Nie jestem związana z komputerem w przychodni.

Aleksandra Kadlec

NeoMedica, Poznań
www.neomedica.pl

Mediporta to nowoczesny system oparty na działaniu w chmurze, dzięki czemu daje kadrze kierowniczej większe możliwości zarządzania placówką.

Pokaż więcej

Przekonaj się, jak Mediporta
ułatwi pracę Twojej przychodni!

Jesteśmy po to aby Ci pomóc!

Zostaw nam swoje dane,
a odezwiemy się do Ciebie.

×
Wszystko
co musisz wiedzieć o Elektronicznej Dokumentacji Medycznej!
Pobierz e-book   
Zapisz się na konferencję:
[cf7lead cf7_id="498" fields="Last Name=your-name|Company=your-company|Email=your-contact"]
Zapisz się na webinar:
[cf7lead cf7_id="4446" fields="Last Name=your-name|Company=your-company|Email=your-contact"]

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Mediporta Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Głogowskiej 227, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000352498, NIP: 9721211832, REGON: 301397059, kapitał zakładowy 1.100.000,00 zł.

W celu skontaktowania się z wyznaczonym Inspektorem Ochrony Danych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 61 646 08 81 lub za pośrednictwem adresu e-mail: rodo@mediporta.pl.

Przekazanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne byśmy mogli przesłać oferty handlowe i inne informacje o naszych usługach i produktach.

Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do:

Pani/Pana dane będziemy przetwarzać na podstawie ww. zgody. Niezależnie od powyżej wskazanej podstawy, możemy również przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasze uzasadnione interesy lub uzasadnione interesy strony trzeciej (w szczególności podmioty wchodzące w skład naszej spółki lub podmioty z nami współpracujące), w szczególności będą to: działania związane z marketingiem bezpośrednim produktów i usług administratora jak i podmiotów z nim współpracujących.

Pani/Pana dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla realizacji ww. celów oraz w przypadku, gdy przetwarzanie danych będzie oparte również o nasze uzasadnione interesy lub interesy strony trzeciej, o ile wcześniej nie zgłosi Pani/Pan skutecznego sprzeciwu.

Nie zamierzamy przetwarzać Pani/Pana danych w oparciu o zautomatyzowanie podejmowanie decyzji, w tym profilowanie.

Udostępnione przez Panią/Pana dane nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim, z wyłączeniem podmiotów wchodzących w skład naszej spółki lub podmiotów współpracujących oraz instytucji upoważnionych z mocy prawa.

Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego – Stanów Zjednoczonych Ameryki – przy czym podmiot, któremu dane będą udostępniane, przystąpił do programu „Privacy Shield”, co gwarantuje odpowiedni stopień ochrony danych w oparciu o decyzję Komisji Europejskiej nr C(2016) 4176 z 12 lipca 2016r.

Informacje dodatkowe

Administrator oświadcza, iż wdrożył odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, by przetwarzanie powierzonych danych spełniało wymogi RODO i chroniło prawa osób, których dane dotyczą. Administrator zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa informacji w tym przetwarzanych danych osobowych, w szczególności poprzez wdrożenie oraz utrzymywanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnego z wymogami normy ISO/IEC 27001:2013. Administrator posiada również aktualny certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji z wymogami normy ISO/IEC 27001:2013.