Integracja z serwisem LekarzeBezKolejki.pl (OSOZ) przeznaczona jest dla przychodni i gabinetów medycznych, które chcą udostępnić swoim pacjentom usługę internetowego umawiania wizyt lekarskich. Umawianie wizyt on-line to z jednej strony oszczędność czasu i usprawnienie pracy personelu rejestracji, z drugiej strony wygoda i komfort pacjenta. Dzięki integracji personel rejestracji oszczędza czas przeznaczany na umawianie pacjentów tradycyjnymi sposobami (np. bezpośrednio w placówce lub telefonicznie), a pacjenci mogą samodzielnie umówić się na wizytę w najbardziej dogodnym dla siebie momencie przez Internet. Więcej informacji o serwisie LekarzeBezKolejki.pl znajdziesz również tutaj.

W ramach modułu rejestracji wizyt on-line placówka medyczna może skorzystać również z narzędzia do prowadzenia telewizyt lekarskich w systemie Mediporta.

Sprawdź telewizytę

 

serwis LekarzeBezKolejki.pl

W ramach usługi rejestracji wizyt on-line istnieje możliwość personalizacji darmowej aplikacji mobilnej VisiMed. Aplikacja pozwala pacjentowi wyszukać lekarza i placówkę medyczną, wygodnie zarezerwować wizytę lekarską oraz odbierać przypomnienia o zbliżającym się terminie wizyty. Dzięki niej pacjent na swoim smartfonie lub tablecie może sprawdzić wolny termin wizyty do swojego lekarza oraz wygodnie go zarezerwować.

Dzięki personalizacji aplikacji VisiMed pacjent odnosi wrażenie, że korzysta z aplikacji swojej przychodni, a placówka umacnia w ten sposób swój wizerunek oraz poszerza zasięg oddziaływania rejestracji on-line wśród swoich pacjentów. W ramach personalizacji aplikacji VisiMed możliwe jest m.in.:

 • dodanie elementów wizerunkowych na ekranie powitalnym aplikacji,
 • umieszczenie logotypu placówki lub gabinetu medycznego w aplikacji,
 • dobranie własnej kolorystyki aplikacji,
 • wyświetlanie lekarzy z placówki na pierwszym miejscu w aplikacji.

Spersonalizowana aplikacja VisiMed

Spersonalizowana aplikacja VisiMed, na przykładzie testowej przychodni Mediporta

Konfiguracja aplikacji VisiMed umożliwia również pobranie i umieszczenie kodu QR w miejscu dostępnym dla pacjentów, np. na ulotkach informacyjnych w rejestracji itp. Dzięki temu pacjenci, skanując kod QR będą mogli w prosty sposób pobrać na swój smartfon lub tablet spersonalizowaną przez placówkę aplikację VisiMed.

Regulamin serwisu OSOZ wraz z cennikiem dostępny jest tutaj.

Najważniejsze cechy modułu
 • dostęp do rejestracji on-line dla pacjentów 24h / dobę, 7 dni w tygodniu oraz możliwość wyboru lekarza i terminu wizyty przez pacjenta
 • możliwość umawiania wizyt za pomocą serwisu internetowego (LekarzeBezKolejki.pl) i bezpłatnej aplikacji na urządzenia mobilne (VisiMed)
 • zarządzanie terminarzem umówień internetowych na podstawie harmonogramów utworzonych w systemie Mediporta
 • możliwość udostępnienia widżetów umawiania on-line np. na stronie internetowej placówki / gabinetu medycznego
 • możliwość dalszej integracji serwisu OSOZ z serwisami współpracującymi np. ZnanyLekarz.pl. Udostepnienie możliwości umawiania wizyt on-line w ZnanyLekarz.pl możliwy wyłącznie po integracjach: Mediporta + OSOZ i dalej: OSOZ + ZnanyLekarz.pl
 • możliwość dostosowania wyglądu aplikacji VisiMed do wizerunku placówki / gabinetu medycznego
 • możliwość skorzystania z telewizyty w ramach modułu rejestracji wizyt on-line