Filary reklamowania przychodni w Internecie
31 sierpnia 2023 | Nowoczesna przychodnia
Więcej
Najważniejsze cechy systemu medycznego
11 sierpnia 2023 | Nowoczesna przychodnia
Więcej
Rola rejestracji w funkcjonowaniu placówek medycznych 
27 lipca 2023 | Nowoczesna przychodnia
Więcej
Wszystkie Bezpieczeństwo Elektroniczna Dokumentacja Medyczna Nowoczesna przychodnia

Zalety komunikacji z pacjentami za pomocą wiadomości SMS i e-mail

18 lipca 2023 | Nowoczesna przychodnia

Nowoczesne technologie komunikacji w placówkach medycznych przyczyniają się do poprawy dostępu do opieki zdrowotnej, skracają czas oczekiwania, zwiększają wygodę pacjentów i umożliwiają skuteczną komunikację między pacjentami a zespołem medycznym. Jednak ważne jest, aby zachować odpowiednie zabezpieczenia i ochronę prywatności danych pacjentów w tych technologicznych rozwiązaniach.

Więcej

Kopia bezpieczeństwa danych medycznych w chmurze

7 lipca 2023 | Bezpieczeństwo

Kwestia bezpieczeństwa wrażliwych danych medycznych jest niezwykle istotną kwestią. Będąc właścicielem działalności medycznej musimy pamiętać, że przepisy ściśle regulują okres przez jaki dane medyczne historii choroby pacjentów powinny być przechowywane. Nawet w przypadku kiedy zamkniemy działalność medyczną przepisy te nadal nas obowiązują jako właścicieli działalności medycznej.

Więcej

Cechy dobrego systemu medycznego

23 czerwca 2023 | Nowoczesna przychodnia

Coraz więcej przychodni medycznych oraz gabinetów lekarskich decyduje się na posiadanie oprogramowania medycznego. Oprogramowanie dla placówek medycznych może obejmować różnorodne funkcje, które pomagają w zarządzaniu operacjami codziennymi i zapewnianiu wysokiej jakości opieki zdrowotnej. Ale przede wszystkim program powinien usprawnić pracę placówki medycznej a jego obsługa nie może być skomplikowana i trudna.

Więcej

Trzy filary „dobrej Placówki medycznej”

19 maja 2023 | Nowoczesna przychodnia

“Dobra” Placówka, to taka, którą Pacjenci kojarzą z profesjonalnego wizerunku, łatwego kontaktu, możliwości szybkiego i łatwego umówienia się, odbycia wizyty online, trafnej diagnozy lekarskiej i wsparcia po wizycie. W naszym artykule piszemy o strategii dobrej placówki medycznej.

Więcej

Filary reklamowania przychodni w Internecie

31 sierpnia 2023 | Nowoczesna przychodnia

Na konkurencyjnym rynku usług medycznych, zwłaszcza usług komercyjnych, reklamowanie on-line placówki medycznej staje się koniecznością. Posiadanie własnej strony www czy publikacja reklam on-line może być korzystne dla przychodni medycznej z wielu powodów. W naszym artykule przedstawiamy, dlaczego warto być widocznym w internecie.

Więcej

Najważniejsze cechy systemu medycznego

11 sierpnia 2023 | Nowoczesna przychodnia

Dobre oprogramowanie pozwala zoptymalizować procesy w przychodni, upraszczając rejestrację pacjentów, zarządzanie danymi medycznymi, planowanie wizyt, wystawianie recept, generowanie raportów i faktur oraz wiele innych zadań. To pozwala pracownikom medycznym skupić się na opiece nad pacjentami. W naszym artykule zwracamy uwagę na co zwrócić uwagę, przy wyborze oprogramowania.

Więcej

Rola rejestracji w funkcjonowaniu placówek medycznych 

27 lipca 2023 | Nowoczesna przychodnia

Pracownik rejestracji pełni kluczową rolę w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania przychodni i zapewnieniu profesjonalnej obsługi pacjentów na każdym etapie ich wizyty. W naszym artykule przedstawiamy, jak praca personelu rejestracji ma znaczący wpływ na zadowolenie pacjentów i ogólną jakość opieki medycznej w placówce, by zapewnić pacjentom komfort i wsparcie podczas całego procesu wizyty w przychodni.

Więcej
1 2 3 36
Newsletter

Bądż zawsze na bieżąco! Otrzymuj świeżą dawkę praktycznej wiedzy i zaproszenia na nasze konferencje w Twoim mieście!

W związku z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy o zapoznanie się z informacjami dostępnymi w ramach Polityki prywatności.

Przekonaj się, jak Mediporta
ułatwi pracę Twojej przychodni!

Jesteśmy po to aby Ci pomóc!

Zostaw nam swoje dane,
a odezwiemy się do Ciebie.

  * pola wymagane


  W związku z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy o zapoznanie się z informacjami dostępnymi w ramach Polityki prywatności.

  ×
  Wszystko
  co musisz wiedzieć o Elektronicznej Dokumentacji Medycznej!
  Pobierz e-book   
  Zapisz się na konferencję:
  [cf7lead cf7_id="498" fields="Last Name=your-name|Company=your-company|Email=your-contact"]
  Zapisz się na webinar:
  [cf7lead cf7_id="4446" fields="Last Name=your-name|Company=your-company|Email=your-contact"]
  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka Mediporta Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Władysława Reymonta 35, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000352498, NIP: 9721211832, REGON: 301397059, kapitał zakładowy 1.100.000,00 zł. W celu skontaktowania się z wyznaczonym Inspektorem Ochrony Danych, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: +48 61 646 08 81 lub za pośrednictwem adresu e-mail: rodo@mediporta.pl. Przekazanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne byśmy mogli przesłać oferty handlowe i inne informacje o naszych usługach i produktach. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo do: Pani/Pana dane będziemy przetwarzać na podstawie ww. zgody. Niezależnie od powyżej wskazanej podstawy, możemy również przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasze uzasadnione interesy lub uzasadnione interesy strony trzeciej (w szczególności podmioty wchodzące w skład naszej spółki lub podmioty z nami współpracujące), w szczególności będą to: działania związane z marketingiem bezpośrednim produktów i usług administratora jak i podmiotów z nim współpracujących. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez czas niezbędny dla realizacji ww. celów oraz w przypadku, gdy przetwarzanie danych będzie oparte również o nasze uzasadnione interesy lub interesy strony trzeciej, o ile wcześniej nie zgłosi Pani/Pan skutecznego sprzeciwu. Nie zamierzamy przetwarzać Pani/Pana danych w oparciu o zautomatyzowanie podejmowanie decyzji, w tym profilowanie. Udostępnione przez Panią/Pana dane nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim, z wyłączeniem podmiotów wchodzących w skład naszej spółki lub podmiotów współpracujących oraz instytucji upoważnionych z mocy prawa. Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego – Stanów Zjednoczonych Ameryki – przy czym podmiot, któremu dane będą udostępniane, przystąpił do programu „Privacy Shield”, co gwarantuje odpowiedni stopień ochrony danych w oparciu o decyzję Komisji Europejskiej nr C(2016) 4176 z 12 lipca 2016r. Informacje dodatkowe Administrator oświadcza, iż wdrożył odpowiednie środki techniczne i organizacyjne, by przetwarzanie powierzonych danych spełniało wymogi RODO i chroniło prawa osób, których dane dotyczą. Administrator zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa informacji w tym przetwarzanych danych osobowych, w szczególności poprzez wdrożenie oraz utrzymywanie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnego z wymogami normy ISO/IEC 27001:2013. Administrator posiada również aktualny certyfikat potwierdzający zgodność Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji z wymogami normy ISO/IEC 27001:2013.