Przetestuj

Darmową wersję demonstracyjną

 

Zobacz film

Zobacz, co mówią o Mediporcie nasi klienci:

 • Niezwykle przydatne i użyteczne są raporty i statystki, dzięki którym zarządzanie placówką medyczną stało się szybsze i łatwiejsze.

  Adam Łuczak
 • Dzięki oprogramowaniu Mediporta zarządzamy 9 placówkami jednocześnie, z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Stały dostęp on-line do programu, bez względu na sprzęt i lokalizację to jeden z głównych powodów, dlaczego zdecydowaliśmy się na ten system.

  Agnieszka Szymaszkiewicz

  NZOZ MULTIDENT, Poznań
  www.multident.com.pl

  NZOZ DENTIX, Poznań
  medicadent.com.pl

 • Wizyty pacjentów, szczególnie przewlekle chorych, dzięki gotowym formularzom i elektronicznym receptom, są realizowane sprawniej. Wydruk recepty to teraz kilka sekund. Nieocenioną zaletą Mediporty jest automatyczna aktualizacja statusu pacjenta w EWUŚ.

  Hanna Halwa

  Ławica Plus, Poznań
  www.lawicaplus.pl

 • Mediporta to nowoczesny system oparty na działaniu w chmurze, dzięki czemu daje kadrze kierowniczej większe możliwości zarządzania placówką.

  Aleksandra Kadlec

  NeoMedica, Poznań
  www.neomedica.pl

 • Dzięki wdrożeniu Mediporty mam możliwość łatwiejszego dostępu do mojej pracy. Nie jestem związana z komputerem w przychodni.

  Beata Domagalska Kiepś

  Inter Vita, Poznań
  inter-vita.mylekarze.pl

 • Nigdy nie odmówiono mi pomocy. Znacznie lepsze niż produkty konkurencji.

  Czesław Kuba

  NZOZ Zespół Poradni Specjalistycznych, Piła
  www.nzps-puls.pl

 • Okres zmiany systemu upłynął spokojnie i sprawnie dzięki profesjonalnemu wdrożeniu oraz szkoleniom, przeprowadzonym przez wykwalifikowanych pracowników Mediporty.

  Dorota Czajka

  Panaceum, Luboń
  www.panaceum.poznan.pl

 • Oprogramowanie Mediporta to dobrze dopasowane narzędzie do pracy w przychodni. Dzięki systemowi oszczędzamy bardzo dużo czasu naszych pracowników. Dzięki elektronicznym receptom Mediporty zniknął problem zwrotu recept z apteki.

  Katarzyna Kuźniewska

  „Akademicka” Przychodnia Lekarska Sp. z o.o., Poznań

 • Oszczędzamy czas dzięki elektronicznym receptom, gotowym szablonom i formularzom wizyt. Inteligentne podpowiedzi leków znacznie ułatwiają pracę lekarza.

  Magdalena Szyszko

  Specjalistyczna Praktyka Lekarska Medas, Poznań

 • Oprogramowanie Mediporta to doskonale dopasowane narzędzie do pracy w przychodni. Jest oprogramowaniem intuicyjnym i bardzo łatwym w obsłudze. Dzięki temu oszczędzamy czas naszych pracowników.

  Maria Tomaszewska-Ligenza

  NZOZ OPIEKUN, Ostrowiec Świętokrzyski
  www.opiekun.ostrowiec.pl

 • Mediporta to oprogramowanie intuicyjne i łatwe w obsłudze, każdy z pracowników szybko i bezproblemowo opanował jego obsługę. Obsługa Mediporty jest prosta jak przysłowiowa jazda na rowerze.

  Paweł Niwiński

  ATMA, Bydgoszcz
  atma.bydgoszcz.pl

 • Dzięki Mediporcie mogę pracować z dowolnego miejsca i o dowolnej porze., Aby korzystać z Mediporty wystarczy tylko komputer i dostęp do internetu. Nie musimy inwestować w serwery i drogi sprzęt.

  Zbigniew Hofman

  Centrum Alergologii Teresa Hofman, Poznań
  www.centrumalergologii.pl

Mediporta Rx
Demo Mediporta
Gabinet
Demo Mediporta
Przychodnia

Mediporta Rx

Demo Mediporta Rx prezentuje wyłącznie jedną funkcjonalność systemu – wystawianie recept.
Aktualna baza leków, kilku przykładowych pacjentów oraz testowe numery recept pozwolą Ci przekonać się jakie to proste.

Jeżeli szukasz prostego i nowoczesnego rozwiązania, które pozwoli Ci szybko wyszukać odpowiedni lek i wydrukować receptę dla Twojego pacjenta, przetestuj demo Mediporta Rx, a następnie skorzystaj z naszej bezpłatnej aplikacji.

Demo Mediporta Gabinet

Demo Mediporta Gabinet prezentuje pełną funkcjonalność systemu dla najmniejszych placówek takich jak indywidualne praktyki lekarzy, pielęgniarek czy położnych.

Wybierając dostęp do tej wersji demonstracyjnej zobaczysz jak umówić pacjenta i opisać jego wizytę w jednej, testowej poradni – sam zdecydujesz jaki zakres świadczeń Cię interesuje.

W tej wersji demo wykonasz wszystkie elementy związane z obsługą pacjenta od umówienia wizyty, poprzez opisanie dokumentacji, aż po rozliczenie wizyty z NFZ lub bezpośrednio z pacjentem.

Jeżeli prowadzisz indywidualną praktykę i chciałbyś sprawdzić jak Mediporta mogłaby wspierać Twoją pracę na każdym etapie obsługi pacjenta, zaloguj się i zobacz jakie to proste!

Demo Mediporta Przychodnia

Demo Mediporta Przychodnia prezentuje najbardziej rozbudowaną funkcjonalność systemu, dzięki której można przekonać się jak program sprawdzi się w placówce o pełnym zakresie realizowanych świadczeń.

Logując się do tej wersji demonstracyjnej zobaczysz jak umówić pacjenta i opisać jego wizytę w różnych poradniach opieki podstawowej i specjalistycznej.

W tej wersji demo znajduje się się kilka przykładowych umów NFZ, a także cenników usług komercyjnych, dzięki czemu możliwe jest wygenerowanie licznych raportów. Możesz również sprawdzić jak wystawić paragon i fakturę dla pacjenta.

Jeżeli prowadzisz przychodnię i chciałbyś sprawdzić jak Mediporta mogłaby wspierać Twój personel na każdym etapie obsługi pacjenta, zaloguj się i zobacz jakie to proste!

 

Przetestuj darmową
wersję demonstracyjną!

Wypełnij formularz, by otrzymać email z dostępem do wersji demonstracyjnej.

Wypełnij formularz kontaktowy
Wszystko
co musisz wiedzieć o Elektronicznej Dokumentacji Medycznej!
Pobierz e-book   
Zapisz się na konferencję:
[cf7lead cf7_id="498" fields="Last Name=your-name|Company=your-company|Email=your-contact"]
Zapisz się na webinar:
[cf7lead cf7_id="4446" fields="Last Name=your-name|Company=your-company|Email=your-contact"]
Zapisz się do newslettera!
Otrzymaj zupełnie bezpłatnie:

e-book, który ułatwi
Ci zarządzanie
przychodnią

najważniejsze
aktualności
z branży

specjalne oferty
tylko dla czytelników
newslettera